tren

Boyalı Rulo

Galvanizli rulolarının Roll Form makinasında trapez levha olarak formlanmış halidir. 54/305 formunda üretilmektedir. 1200 mm sacdan üretilir. Faydalı alanı 915 mm’ dir.Beton altında kompozit döşeme paneli olarak kullanılır. İstenilen uzunlukta üretilebilir. İnşaatta yapım sırasında çelik kirişlere yerleştirilen malzeme, işçiler ve diğer malzemeler için çalışma alanıdır. Betona kalıp vazifesi görür ve bu maliyeti ortadan kaldırır. Aynı kalınlıkta beton plak döşemelere göre hafif, yük taşıması fazladır ve beton tasarrufu sağlar.

Boya Kaplama Renk Seçimi
Renk seçimleri, uluslararası RAL enstitüsünün belirlediği RAL kataloğundan boya kodları belirlenerek yapılmaktadır. Bazı renklerin uygulama zorluğu nedeni ile kaliteli sonuçlar elde edilmek için mutlaka yetkililere danışılması gerekmektedir. RAL kataloğu dışında bulunan renkler de özel olarak üretilebilir.

Boyalı Son Ürünler
Baz soğuk sac özellikleri ve üzerine kaplanacak galvaniz miktarı, standartlarda belirlendiği gibi müşteri tarafından seçilebilir.Boya uygulaması üst katta 5 mikron astar ve 20 mikron polyester, son kat ve alt yüzeye amaca uygun olarak 7-8 mikron epoxy polyester ya da epoxy backcoat şeklinde standarttır.

Teknik Özellikler

Kalınlık 0.30 mm – 1.00 mm
Genişlik 1500 mm (max)
Çinko Kaplama Kalınlığı 100 – 350gr/m2
Rulo İç Çapı 508 – 610
Rulo Ağırlığı 500 kg – 25.000 kg

Boyalı Dilinmiş Rulo

Galvanizli Ruloların müşteri talebine göre dilme hatlarında dilimlenmiş halidir. Dilme hatlarında min. 20mm’ye kadar dilme yapılabilmektedir. Müşteri taleplerine göre dik veya yatay olarak paketleme yapılabilir. 0.20 mm – 3.00 mm kalınlık aralığında dilme yapılabilmektedir.

Whatsapp
Doğan Ticaret
Doğan Ticaret
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?